Socijaldemokratski forum žena SDP-a Hrvatske djeluje putem općinskih (38), gradskih (81) i županijskih organizacija (19), a u Gradu Zagrebu putem mjesnih organizacija u gradskim četvrtima. Također, osnovana je i otočka organizacija SDFŽ-a Krka. Donosimo popis organizacija i njihovih predsjednica.

Bjelovarsko-bilogorska županija: Natalija Konir

Bjelovar: Bojana Hribljan; Daruvar: Diana Takač; Garešnica: Gordana Mlinarić; Čazma: Tihomira Marić; Grubišno Polje: Katica Čovran; Velika Pisanica: Zorica Vasić; Nova Rača: Jelena Budak

Brodsko-posavska županija: Snežana Pavelić

Slavonski Brod: Đurđica Vrkljan; Nova Gradiška: Zorica Popović; Okučani: Ana Otopal; Bebrina: Mirjana Has; Bukovlje: Dubravka Brblić

Dubrovačko-neretvanska županija: Jakica Pecotić

Dubrovnik: Irena Kričković Labaš; Korčula: Fanny Lozica; Ploče: Saša Mandić; Metković: Zrinka Šušnjar; Opuzen: Antonela Čović; Vela Luka: Fani Topali; Blato: Jelica Šeparović

Istarska županija: 

Rovinj: - ; Pazin: Iva Rumin; Labin: Nevenka Belušić; Buzet: Snežana Andrejev Majcan; Cerovlje: Đuliana Brajuha; Buje: Klara Šuplina

Karlovačka županija: Đurđa Ivković Macut

Karlovac: Jasminka Jurić; Duga Resa: Gordana Sladoja; Vojnić: Vlasta Ljepović

Koprivničko-križevačka županija: Marija Babić

Koprivnica: Nevenka Ivegeš; Križevci: Nada Šegrt; Đurđevac: Ljubica Cestar

Krapinsko-zagorska županija: Dunja Špoljar

Krapina: Sandra Mičin; Oroslavje: Ankica Papić; Zabok: -;  Radoboj: Dunja Špoljar; Pregrada: Snježana Kantoci; Krapinske Toplice: Petra Novak Bedekovčina: Jadranka Vidiček; Donja Stubica: Višnja Zadravec; Tuhelj - Kumrovec: Ilijana Javorić - Ilić; Veliko Trgovišće: Lucija Buhin

Ličko-senjska županija:

Gospić: Marinka Baričević; Senj: Jasna Stanić; Donji Lapac: Marija Rašeta; Brinje: Marija Sertić; Otočac: Tamara Krznarić

Međimurska županija: Nadica Jelaš

Čakovec: Natalija Vikert; Goričan: Nevenka Kovač; Strahoninec: Svjetlana Zlatarek; Nedelišće: Dragica Posavec

Osječko-baranjska županija: Željka Bertić-Kukić

Osijek: Sanja Stipanić; Đakovo: Vlatka Berc; Beli Manastir: Sonja Kučera; Valpovo:Ema Tivanovac; Našice: Zdenka Kusturić; Belišće: Vlasta Merčep

Požeško-slavonska županija: Anita Kramberger Matoković

Požega: Nada Del Vechio; Pakrac: Mihajla Pavković; Lipik: Božica Bencištadler

Primorsko-goranska županija:Sanja Tamarut, v.d.

Rijeka: Ivana Jurčić; Kastav: Zorica Pinoza Kukurin; Vrbovsko: Gordana Gerić - Paulić; Opatija: Ivona Šabarić - Rubeša; Crikvenica: Davorka Vukelić - Ljubobratović; Rab: Ratka Kaštelan; Viškovo: Višnja Samardžija Mladenić; Klana: Loredana Gavrić; Čavli: Lidija Molnar-Čargonja; Matulji: Ines Kinkela; Otočka organizacija Krk: Mirela Ahmetović

Sisačko-moslavačka županija: Nikolina Pintar

Sisak: Željka Desnica (v.d.); Novska: Emira Islamović; Kutina: Svetlana Smoljanović-Pavlović; Popovača: Đurđica Lopac; Topusko: Mirjana Šoštarić; Martinska Ves: Valentina Svetopetrić; Sunja: Dubravka Sekulić

Splitsko-dalmatinska županija: Andrea Vrgoč

Split: Aida Batarelo; Makarska: Jagoda Martić; Omiš: Sandra Mitrović - Nikšić; Sinj: Diana Breko; Kaštela: Keti Lučin; Solin: Dolores Jaman; Supetar: Božena Dimić; Trogir: Vedrana Zelalija; Imotski: Višnjica Tadić; Gradac: Matilda Ujdur; Pučišća: Melani Radić; Marina: Borka Frleta; Okrug: Zorana Vlah

Šibensko-kninska županija: Anita Jakšić, povjerenica

Šibenik: Sonja Mikulandra; Vodice: Radojka Ivas; Kistanje: Lidija Gucić

Varaždinska županija: Dubravka Biberdžić

Varaždin: Maja Horvat; Novi Marof: Jasminka Kišak; Ivanec: Nikolina Vlahek Canjuga; Lepoglava: Ruža Kučar; Varaždinske Toplice: Marija Dvekar Vusilović; Cestica: Erika Korotaj; Ludbreg: Nada Špoljarić

Virovitičko-podravska županija: Martina Grman, povjerenica

Virovitica: Jadranka Bijelić; Orahovica: Mandica Boloban; Pitomača: Smilja Grahovac

Vukovarsko-srijemska županija: Đurđica Babić

Vinkovci: Martina Levaković - Banović; Vukovar: Danica Travarić; Županja: Slavica Bačić; Babina Greda: Marija Gregorović; Otok: Božica Mijetić

Zadarska županija: Milijana Urošević

Zadar: Tatijana Petrić; Biograd: Anka Merdić; Obrovac: Mirjana Prlina Juriša; Pag: Ivanka Fabijanić; Pakoštane: Žanet Trošić

Zagrebačka županija: Mirjana Mataušić - Pišl

Velika Gorica: Cina Bogdanka Azinović; Sveti Ivan Zelina: Vesna Bičak Dananić; Zaprešić: Andreja Ana Lopac; Sveta Nedelja: Korana Webster; Samobor: Zvjezdana Sečen; Jastrebarsko: Višnja Torbar; Vrbovec: Maja Novosel; Dugo Selo: Zdenka Turčinec

Grad Zagreb: Diana Pavičić - Haniš

Brezovica: Irena Poje Oxenham; Črnomerec: Jasenka Borić; Donja Dubrava: Nediljka Sučić; Donji Grad: Gordana Barberić; Gornja Dubrava: Lidija Sajko; Gornji Grad - Medveščak: Marija Špoljar; Maksimir: Biserka Zaćek Plazibat; Novi Zagreb - istok: - ; Pešćenica: Ljubica Đukanović; Podsused - Vrapče: Danijela Tomovski; Sesvete: Mirta Grgić Mešić; Stenjevec: - ; Trešnjevka - jug: Ana Jukić; Trešnjevka - sjever: Diana Pavičić - Haniš; Trnje: Valerija Cvirn